Bijgewerkt op 28-04-2017

Naam Woonplaats Klasse Startnr
       
Bettie Terpstra Minnertsga Dames Klasse 346
Dorien Haitsma Witmarsum Dames Klasse 198
Francina van der Wal Twijzelerheide Dames Klasse 22
Ilse Mollinga Makkum Dames Klasse 55
Jacqueline Weiler Witmarsum Dames Klasse 77
Marianne van Dijk Nijland Dames Klasse 289
Nynke  Rreitsma Franeker Dames Klasse 300
Sietske de jong Franeker Dames Klasse 310
Wietske Kkooistra Damwoude Dames Klasse 450
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr
       
Gerard Roorda Makkum Makkum klasse 24
Jan Schilstra Makkum Makkum klasse 33
Jason Koornstra Makkum Makkum klasse 86
Jelle van der Velde Makkum Makkum klasse 138
Jensje van der Weerdt Makkum Makkum klasse 71
Kerst Schilstra Makkum Makkum klasse 114
Melle Hoekstra Wons Makkum klasse 88
Rein Miedema Skuzum Makkum klasse 49
Ronny Cuperus Makkum Makkum klasse 7
Sijbren Mollinga Makkum Makkum klasse 55
Simon Adema Makkum Makkum klasse 25
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr
       
Benny Bourgonje Dongjum Rodeo 346
Jurjen de Jong Dongjum Rodeo 310
Marco de jong Franeker Rodeo 300
Remco Vellinga Franeker Rodeo 308
Rene Wagenaar Sint Annaparochie Rodeo 226
Robert van Dijk Nijland Rodeo 289
Rutger Balt St.-Jacobiparochie Rodeo 464
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr
       
Alle de Vries Burdaard Standaard 1600 5
Carlo Gaasbeek Franeker Standaard 1600 80
Ewan van Bergen Makkum Standaard 1600 4
G de vries Sint Annaparochie Standaard 1600 58
Jan Drost Nij Altoenae Standaard 1600 31
Jensje van der Weerdt Makkum Standaard 1600 71
Jeroen Hettinga Witmarsum Standaard 1600 27
M. van der Sluis Witmarsum Standaard 1600 55
Martin Kingma Arum Standaard 1600 78
Michael Poel Abbekerk Standaard 1600 181
Pieter Holwerda Blije Standaard 1600 69
Remko Haitsma Witmarsum Standaard 1600 198
Siemon Hoekstra Marrum Standaard 1600 20
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr
       
Appie Bakker Kollum Standaard 2000 530
Frans Van Der Heide Harich Standaard 2000 513
Hette van der veen Noordbergum Standaard 2000 503
Johannes Terluin Heeg Standaard 2000 405
Nick Betten Woudsend Standaard 2000 36
Piet van Rijszen Sneek Standaard 2000 841
Rein Smid Koudum Standaard 2000 111
Rein Zeinstra Koudum Standaard 2000 20
Theunis Schaap Workum Standaard 2000 77
Thomas Hellinga Broeksterwâld Standaard 2000 565
Tjeerd Betten Woudsend Standaard 2000 35
Ybe Boonstra Holwerd Standaard 2000 566
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr
       
Jeffrey van der Wal Hemelum Stockcar F2 98
Michael Schutter Noorden Stockcar F2 H129