Bijgewerkt op 22-06-2017

Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Anke Dijkstra Menaam Dames Klasse 543
Anneke de Roos Langezwaag Dames Klasse 818
Berber Visser Exmorra Dames Klasse 191
Bettie Terpstra Minnertsga Dames Klasse 346
Dorien Haitsma Witmarsum Dames Klasse 198
Douwina Postma Makkum Dames Klasse 17
Francina van der Wal Twijzelerheide Dames Klasse 22
Ilse Mollinga Makkum Dames Klasse 55
Jacqueline Weiler Witmarsum Dames Klasse 77
Janet Oostenveld Makkum Dames Klasse 112
       
Kim Mollinga Makkum Dames Klasse 4
Margreet Lutgendorff Makkum Dames Klasse 33
Marianne van Dijk Nijland Dames Klasse 289
Monique de Boer Koudum Dames Klasse 523
Nienke van der Gang Hantumhuizen Dames Klasse 826
Nynke  Rreitsma Franeker Dames Klasse 300
Rejan Okkema Bolsward Dames Klasse 53
Sietske de jong Franeker Dames Klasse 310
Wiepkje Fennema Makkum Dames Klasse 26
Wietske Kooistra Damwoude Dames Klasse 450
       
Willy van der Velde Makkum Dames Klasse 935
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Bauke Jetze Smink Makkum Makkum klasse 28
Geert Melchers Makkum Makkum klasse 77
Gerard Roorda Makkum Makkum klasse 24
Gijsbert Reijns Makkum Makkum klasse 14
Hidde-Jan Koornstra Makkum Makkum klasse 89
Jaap Reitsma Makkum Makkum klasse 123
Jan Schilstra Makkum Makkum klasse 33
Jelle Attema Idsegahuizum Makkum klasse 11
Jelle van der Velde Makkum Makkum klasse 138
Jensje van der Weerdt Makkum Makkum klasse 71
       
Johannes Lutgendorff Makkum Makkum klasse 16
Karel Roorda Makkum Makkum klasse 8
Kerst Schilstra Makkum Makkum klasse 114
Koert Jansen Makkum Makkum klasse 26
Marcel Groen Makkum Makkum klasse 543
Melle Hoekstra Wons Makkum klasse 88
Menno van der Eems Makkum Makkum klasse 17
Rein Miedema Skuzum Makkum klasse 49
Ronny Cuperus Makkum Makkum klasse 7
Siep Oostenveld Makkum Makkum klasse 113
       
Sijbren Mollinga Makkum Makkum klasse 55
Simon Adema Makkum Makkum klasse 25
Theo van Malsen Makkum Makkum klasse 45
Uilke Tuinier Makkum Makkum klasse 205
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Bareld v.d Zee Oosthem Rodeo 42
Folkert van der Veen Burdaard Rodeo 351
Gerbrand Ketelaar Blauwhuis Rodeo 237
Hendrik Keizer Westergeest Rodeo 305
Jilger Hiemstra Ferwoude Rodeo 44
Johan Uijthof Franeker Rodeo 354
Jouke Abe Tilstra Makkum Rodeo 64
Jurjen de Jong Dongjum Rodeo 310
Justin Kappert Holwerd Rodeo 387
Krijn de vries Oudesluis Rodeo 400
       
Maikel Dijk  Dongjum Rodeo 346
Marco de jong Franeker Rodeo 300
Otte Boonstra Holwerd Rodeo 376
Peter v/d veen Burdaard Rodeo 355
Remco Vellinga Franeker Rodeo 308
Rene Wagenaar Sint Annaparochie Rodeo 226
Richard Reitsma st-jacobiparochie Rodeo 126
Robert van Dijk Nijland Rodeo 289
Ronald Rudolphi Exmorra Rodeo 7
Rutger Balt St.-Jacobiparochie Rodeo 464
       
Tjipko Vellinga Franeker Rodeo 301
Tjitze Huitema Parrega Rodeo 440
Wietse Groenje Holwerd Rodeo 353
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Alle de Vries Burdaard Standaard 1600 50
Arjen Visser Exmorra Standaard 1600 191
Bernard Brouwer Blauwhuis Standaard 1600 56
Carlo Gaasbeek Franeker Standaard 1600 80
Christiaan Wesselius Nijland Standaard 1600 225
Elmer Nadema Arum Standaard 1600 96
Ewan van Bergen Makkum Standaard 1600 4
Frans Groeneveld Makkum Standaard 1600 285
G de vries Sint Annaparochie Standaard 1600 58
Gabriel Dijkstra St.annaparochie Standaard 1600 126
       
Hendrik Wesselius Nijland Standaard 1600 14
Jan Drost Nij Altoenae Standaard 1600 31
Jan lieuwe Wesselius Makkum Standaard 1600 85
Jensje van der Weerdt Makkum Standaard 1600 71
Jeroen Hettinga Witmarsum Standaard 1600 27
Jordi ten Kate Hallum Standaard 1600 25
Jorn Adema Makkum Standaard 1600 32
Joukje Lolkema Pingjum Standaard 1600 23
Lars Niemarkt Sneek Standaard 1600 2
Laurens Andringa Hallum Standaard 1600 6
       
M. van der Sluis Witmarsum Standaard 1600 55
Marcel Krol Sint Jacobiparochie Standaard 1600 26
Mark Exoo Stiens Standaard 1600 5
Martin Kingma Arum Standaard 1600 78
Michael Poel Abbekerk Standaard 1600 181
Nanko Bakker Hoogezand Standaard 1600 248
Pieter Holwerda Blije Standaard 1600 69
Remko Haitsma Witmarsum Standaard 1600 198
Richard Falkena Nijland Standaard 1600 141
Rienk Noordhof Hallum Standaard 1600 40
       
Robin Zuidema Arum Standaard 1600 888
Roel de Vries Sintjohannesga Standaard 1600 538
Sasker Yntema Wons Standaard 1600 83
Siemon Hoekstra Marrum Standaard 1600 20
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Appie Bakker Kollum Standaard 2000 530
Egbert Nicolai Westereen Standaard 2000 554
Frâns Boonstra Holwert Standaard 2000 574
Frans Van Der Heide Harich Standaard 2000 513
Hendrik Hansma Jelsum Standaard 2000 824
Hette van der veen Noordbergum Standaard 2000 503
Jasper Hazenberg Oude Pekela Standaard 2000 61
Johannes Terluin Heeg Standaard 2000 405
Jurjen van der Veen Holwerd Standaard 2000 525
Lieuwe Kampen it Heidenskip Standaard 2000 3
       
Nick Betten Woudsend Standaard 2000 36
Nico Hoekstra Oosterwolde Standaard 2000 849
Patrick de Haan Harkema Standaard 2000 844
Piet van Rijszen Sneek Standaard 2000 841
Rein Smid Koudum Standaard 2000 111
Rein Zeinstra Koudum Standaard 2000 20
Sjouke Hellinga Broeksterwoude Standaard 2000 590
Theunis Schaap Workum Standaard 2000 77
Thijs Molenaar Balk Standaard 2000 519
Thomas Hellinga Broeksterwâld Standaard 2000 565
       
Tjeerd Betten Woudsend Standaard 2000 35
Weit hamersma Kollum Standaard 2000 502
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Bert de Vries Oude bildtzijl Stockcar F1 20
Fedde Kroondijk Hichtum Stockcar F1 H30
Haye Dijkstra Menaam Stockcar F1 43
Jelle Hiemstra Idsegahuizum Stockcar F1 H173
Jelle Tesselaar Winkel Stockcar F1 410
Pieter van der Iest Harkema Stockcar F1 226
Sierd de Vries Opende Stockcar F1 54
Willem de boer Feinsum Stockcar F1 H58
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Ad kamps Dordrecht Stockcar F2 H799
Bart Verhoef Wagenberg Stockcar F2 H12
Glenn Postma De Westereen Stockcar F2 110
Harmen Alkema Middenmeer Stockcar F2 765
Jan Wietse Alkema Exmorra Stockcar F2 767
Jeffrey de Wit Tjerkwerd Stockcar F2 18
Jeffrey van der Wal Hemelum Stockcar F2 98
Jelle Geert Pompstra Westergeest Stockcar F2 123
Jordi de Boer koudum Stockcar F2 61
Jorn Adema Makkum Stockcar F2 132
       
Marcel Simons Hooge zwaluwe Stockcar F2 H159
Michael Schutter Noorden Stockcar F2 H129
Piebe Gerben Pompstra Westergeest Stockcar F2 671
Richard Kamies Nieuw weerdinge Stockcar F2 321
Sybren Bijlsma Kollumerzwaag Stockcar F2 580
       
Naam Woonplaats Klasse Startnr:
       
Bertus Uitgeest Oosterend Texel Vrije Standaard 56
Cok Mazereeuw Spanbroek Vrije Standaard 602
Cris Feenstra Ferwoude Vrije Standaard 90
Dennis Sintebin Heerhugowaard Vrije Standaard 99
Jan Van der Weij Blije Vrije Standaard 657
Laurens Slik Texel Vrije Standaard 690
Leo Sintebin Zuid-Scharwoude Vrije Standaard 683
Patrick Sintebin zuid scharwoude Vrije Standaard 620
Ruud Betsema Texel Vrije Standaard 22
Âlderwetske Stockcar klasse
       
Bestuurder Type crossauto Woonplaats Startnr.
Bijlsma, Ouwe Toyota Crown St. Annaparochie 3
Bouma, Anne Strockar Chevrolet 350 Foudgum 33
Jonker, Pieter Citroén "Eend" (Replica Fokke Zeinstra) Stiens 59
Martens, Piet Cadillac Elderado 4,5ltr V8 (replica Douwe vd Wal) Rijs H7
Minnema, Johannes Chevrolet 350, Del Air (bwj. 1969) Gytsjerk 32
Kramer, Marco Oldsmobile 305cci (replica Lieuwe de Vries) Hallum 2
Wesseling, S Toyota '67 (replica Douwe Veenstra) St. Annaparochie 10
Buwalda, A Chrysler    Hallum 20
Vries de, A. Chrysler 383 (replica Rob Ruig) Hallum 55
Vries de. G.D. Simca op een Saviem chassis (replica Rob Ruig 1980) Hallum 12